ru
Крок 1 з 3: Реєстрація

Маркгессінг: чому маркетинг може навчитися у великої літератури?

Квиток: Double

Опис:

"Гессе – один з найбільш незаперечних нобеліатів.
І хоча формулювання нобелівського комітету «за натхненну творчість, у якій виявляються класичні ідеали гуманізму, а також за блискучий стиль» вказує на те, що автор подарував світові цілу розсип творів, ніхто не сумнівається, що головний роман, який претендує на почесне звання «найважливішої книги двадцятого століття», – це все ж «Гра в бісер».

«Гра в бісер» є і моєю улюбленою книгою, і, зрозуміло, я радий був би присвятити їй десятки годин бесід, дискусій і навіть лекцій.
Але в ході нашої зустрічі ми розглянемо лише один, на перший погляд, неочевидний аспект.

Ми поговоримо про те, як «Гра в бісер» може бути корисною сучасному маркетологу.
Ми поговоримо про те, що сучасні інфлюенсери і селебріті – це персонажі фейлетонної епохи, яку Гессе описав гранично точно й нещадно.
«Гра в бісер» – це постмодернізм здорової людини.
Законні та незаконні асоціації розділені, як би сучасним «творцям» не хотілося довести зворотне.
Щоб створити хорошу партію, треба володіти знаками, а щоб володіти знаками – треба пройти шлях випускника Вальдцеля Йозефа Кнехта, який два роки розбирав єдину партію.
Використання законних асоціацій, використання загальноприйнятих знаків і введення у гру нових – це якісна робота творців рекламних кампаній.

Хороший бренд – це хороша партія в бісер.

Набір скелець, розсипаний у медійному просторі, не створює партії і не створює бренда".

СПІКЕР:
Олексій Філановський (Леша Филановский) — один з найвідоміших українських маркетологів та автор “Главная маркетинговая книга" — видання, що наробило галасу минулого року серед фахівців (та не тільки).
За часи своєї кар’єри наш лектор створив “Сніжну панду”, гучно грянув з Prom.ua, узяв слід із Bigl, запустив англійських вершників до Фокстрот та зробив ще багато чого, що надихало чи обурювало.
Зараз Олексій є керуючим партнером агентства маркетингового консалтінгу Filberry, топовим спікером провідних бізнес-шкіл та галузевих конференцій.
А ще — закінчує працювати над історичним романом.
“Слід звертати увагу на все, адже все можна інтерпретувати”, — писав нобелівський лауреат з літератури Герман Гессе.

26 лютого Олексій Філановський зверне увагу на свого улюбленого письменника та інтерпретує його опус магнум “Гра в бісер” з точки зору маркетингу.

КОЛИ: 26 лютого, 19-00 - 21-00
ДЕ: ПеремогаSpace

Перемогаspace, бул. Шевченка, 62
26.02.2020 19:00